12.07.2018

Výluka autobusov v oblasti Mlynských Nív

Oznam v skratke:Z dôvodu ďalších stavebných obmedzení v križovatke Mlynské Nivy - Karadžičova budú od pondelka, 16.07.2018, zmenené trasy liniek 50, 70 a 88.

Linka 50
bude v smere do Auparku z Dulovho námestia premávať priamo po Košickej na Most Apollo. Zastaví na zastávke Košická, ako linka 68. Vynechá zastávky Svätoplukova, Autobusová Stanica, Twin City a Panorama City.
Linka 70
bude v smere z Podunajských Biskupíc pod Most SNP premávať za zastávkou Novohradská obchádzkovou trasou cez Košickú a Landererovu, na svoju pôvodnú trasu sa napojí od zastávky Malá Scéna. Vynechá zastávky Svätoplukova, Autobusová stanica a Twin City, na obchádzkovej trase zastaví na všetkých zastávkach.
Linka 88
v smere z Petržalky za zastávkou Twin City odbočí na ul. Mlynské Nivy, kde bude mať priebežnú konečnú zastávku autobusová stanica (spolu s linkami 50, 70 a 205 smerom von z mesta). Neobslúži nástupište pred budovou VÚB. Z Mlynských Nív bude pokračovať doprava na Košickú ul., na svoju pôvodnú trasu sa napojí na Moste Apollo smerom do Petržalky. Pri jazde do Petržalky neobslúži zastávky Twin City a Panorama City.
Autobusová stanica sa nachádza v pešej dostupnosti aj zo zastávok Košická na Košickej ul., alebo Prístavná na Landererovej ul. Uvedené zmeny trás potrvajú v závislosti od stavebných prác, predbežne do septembra 2018.

Odoberať novinky
Odoberajte najnovšie informácie o dopravnom systéme do Vašej emailovej schánky.
Vyhľadávanie


Informácie telefonicky každý deň v čase:
od 08:00 do 18:00
0948 102 102