Packingy

Bratislava Card

Obľúbený produkt Bratislava City Card mení nielen názov, ale aj rozširuje možnosti využitia. Ponúkame vám prehľad najfantastickejších noviniek a výhod, ktoré bratislavská turistická karta ponúka.
Obrázok

Druhy a ceny karty

  • 1-dňová Bratislava Card - 15 Eur
  • 2-dňová Bratislava Card - 17 Eur
  • 3-dňová Bratislava Card - 19 Eur

Cestujte bezplatne

Vďaka turistickej karte Bratislava CARD môžete neobmedzene cestovať nielen po celej Bratislave, ale aj po Bratislavskom regióne. Je jedno, či nastúpite do električky, autobusu a trolejbusu v rámci hlavného mesta (Dopravný podnik Bratislava, a.s.) alebo sa rozhodnete cestovať regionálnou autobusovou (Slovak Lines, a.s.) či železničnou dopravou (Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. – vlaky Os a REX). Navyše, táto služba šetrí aj váš čas. Nemusíte sa zdržiavať kúpou cestovného lístka, jednoducho nastúpite a odveziete sa, kam potrebujete. Bezplatná doprava sa vzťahuje aj na nočné linky a prepravu jedného kusa batožiny. A veľkou výhodou je aj to, že s držiteľom Bratislava CARD cestuje bezplatne aj jedno dieťa do veku 16 rokov.

5 OTÁZOK A ODPOVEDÍ O BRATISLAVA CARD

Pre koho je karta určená? Bratislava CARD je určená pre domácich i zahraničných návštevníkov mesta. Karta ponúka skvelé riešenia aj v tom prípade, ak vás čaká zorganizovanie programu pre firemnú alebo súkromnú návštevu.
Na koľko dní karta platí? K dispozícii sú jedno-, dvoj- a trojdňové karty.
Koľko karta stojí? Cena karty závisí od počtu dní jej platnosti. Za jednodňovú kartu (24 hodín) zaplatíte 15 eur, za dvojdňovú (48 hodín) 17 eur a trojdňová (72 hodín) vás vyjde na 19 eur. Bratislava CARD je jednou z najlacnejších kariet tohto druhu v Európe.
Kde si kartu môžem kúpiť? Predajné miesta Bratislava CARD nájdete okrem Turistických informačných centier Bratislavskej organizácie cestovného ruchu (BTB) na Klobučníckej ul. 2 a na Letisku M. R. Štefánika aj v zákazníckych centrách na Hlavnej železničnej stanici a na Autobusovej stanici Mlynské nivy, v cestovných agentúrach LOD a Floratour, na Informačno – predajných miestach Národnej diaľničnej spoločnosti a na recepciách zmluvných hotelov.
Môžem si zakúpiť novú bratislavskú kartu už tento mesiac? Spustenie sezóny Bratislava CARD je naplánované na 1. máj 2017.
Obrázok

Ďalšie informácie

Komplexné informácie o Bratislava Card sa dozviete na stránke: www.visitbratislava.sk

Odoberať novinky
Odoberajte najnovšie informácie o dopravnom systéme do Vašej emailovej schánky.
Vyhľadávanie


Informácie telefonicky každý deň v čase:
od 08:00 do 18:00
0948 102 102