Packingy

Bratislava CARD

Bratislava CARD je oficiálnou destinačnou turistickou kartou, ktorá Vám umožňuje spoznať a zažiť to najlepšie, čo mesto Bratislava a Bratislavský kraj ponúkajú.

Druhy a ceny karty

 • 24-hodinová Bratislava CARD s dopravou - 23 €
 • 48-hodinová Bratislava CARD s dopravou - 28 €
 • 72-hodinová Bratislava CARD s dopravou - 32 €

  Hlavné výhody

  • neobmedzené cestovanie verejnou dopravou vo všetkých zónach IDS BK
  • bezplatný vstup do 23 múzeí a galérií v meste a regióne
  • bezplatná pešia prehliadka historického centra mesta
  • ďalšie atraktívne zľavy do výšky 50 %

  Cestujte bezplatne

  Vďaka turistickej karte Bratislava CARD môžete neobmedzene cestovať nielen po celej Bratislave, ale aj po Bratislavskom regióne. Je jedno, či nastúpite do električky, autobusu a trolejbusu v rámci hlavného mesta (Dopravný podnik Bratislava) alebo sa rozhodnete cestovať regionálnou autobusovou (ARRIVA Mobility Solutions) či železničnou dopravou (vlaky Os a REX). Navyše, táto služba šetrí aj váš čas. Nemusíte sa zdržiavať kúpou cestovného lístka, jednoducho nastúpite a odveziete sa, kam potrebujete. Bezplatná doprava sa vzťahuje aj na nočné linky a prepravu jedného kusa batožiny. A veľkou výhodou je aj to, že s držiteľom Bratislava CARD cestuje bezplatne aj jedno dieťa do veku 18 rokov.

  3 otázky a odpovede o Bratislava CARD

  Pre koho je karta určená? Bratislava CARD je určená pre domácich i zahraničných návštevníkov mesta. Karta ponúka skvelé riešenia aj v prípade, ak organizujete program pre firemnú alebo súkromnú návštevu.

  Aká je platnosť karty? Karta platí 24, 48 alebo 72 hodín od dátumu a času jej aktivácie.

  Kde je možné kartu kúpiť? Okrem Turistického informačného centra Bratislavskej organizácie cestovného ruchu (BTB) na Klobučníckej 2 si fyzickú / plastovú verziu karty môžete kúpiť aj v zákazníckych centrách Železničnej spoločnosti Slovensko (Hlavná stanica, Trnavské mýto, Hodžovo námestie), v pokladniciach Slovak Lines na Autobusovej stanici NIVY, v predajni Dopravného podniku Bratislava na Hodžovom námestí a na recepciách zmluvných hotelov. K dispozícii máte aj digitálnu verziu karty, ktorú si stiahnete pomocou aplikácie Bratislava CARD fungujúcej na platformách iOS a Android.

  Ďalšie informácie

  Komplexné informácie o Bratislava CARD sa dozviete na stránke: card.visitbratislava.com.