Packingy

Bratislava CARD

Bratislava CARD je oficiálnou destinačnou turistickou kartou, ktorá Vám umožňuje spoznať a zažiť to najlepšie, čo mesto Bratislava a Bratislavský kraj ponúkajú.
Obrázok

Druhy a ceny karty

  • 24-hodinová Bratislava CARD - 18 €
  • 48-hodinová Bratislava CARD - 22 €
  • 72-hodinová Bratislava CARD - 25 €

Hlavné výhody

  • neobmedzené cestovanie verejnou dopravou vo všetkých zónach IDS BK
  • bezplatný vstup do 15 múzeí a galérií v meste a regióne
  • bezplatná hodinová pešia prehliadka centra mesta so sprievodcom
  • viac ako 100 ďalších atraktívnych zliav do výšky 50 %

Cestujte bezplatne

Vďaka turistickej karte Bratislava CARD môžete neobmedzene cestovať nielen po celej Bratislave, ale aj po Bratislavskom regióne. Je jedno, či nastúpite do električky, autobusu a trolejbusu v rámci hlavného mesta (Dopravný podnik Bratislava, a.s.) alebo sa rozhodnete cestovať regionálnou autobusovou (Slovak Lines, a.s.) či železničnou dopravou (vlaky Os a REX). Navyše, táto služba šetrí aj váš čas. Nemusíte sa zdržiavať kúpou cestovného lístka, jednoducho nastúpite a odveziete sa, kam potrebujete. Bezplatná doprava sa vzťahuje aj na nočné linky a prepravu jedného kusa batožiny. A veľkou výhodou je aj to, že s držiteľom Bratislava CARD cestuje bezplatne aj jedno dieťa do veku 16 rokov.

4 otázky a odpovede o Bratislava CARD

Pre koho je karta určená? Bratislava CARD je určená pre domácich i zahraničných návštevníkov mesta. Karta ponúka skvelé riešenia aj v prípade, ak organizujete program pre firemnú alebo súkromnú návštevu.
Na koľko dní karta platí? Karta platí od času jej predaja, a to 24, 48 alebo 72 hodín.
Koľko karta stojí? Cena karty závisí od počtu dní jej platnosti. Za 24-hodinovú kartu zaplatíte 18 €, za 48-hodinovú 22 € a 72-hodinová vás vyjde na 25 €. Bratislava CARD je jednou z najlacnejších kariet tohto druhu v Európe.
Kde si kartu môžem kúpiť? Okrem Turistického informačného centra Bratislavskej organizácie cestovného ruchu (BTB) na Klobučníckej 2 si kartu môžete kúpiť aj v zákazníckych centrách Železničnej spoločnosti Slovensko (Hlavná stanica, ŽST Petržalka, Trnavské mýto, Hodžovo námestie), v pokladniciach Slovak Lines na Autobusovej stanici Nivy, v predajni Dopravného podniku Bratislava na Hodžovom námestí, v stánku RegioJet-u pod Mostom SNP, v cestovných agentúrach a na recepciách zmluvných hotelov.
Obrázok

Ďalšie informácie

Komplexné informácie o Bratislava CARD sa dozviete na stránke: www.visitbratislava.com/bc

Odoberať novinky
Odoberajte najnovšie informácie o dopravnom systéme do Vašej emailovej schánky.
Vyhľadávanie


Informácie telefonicky každý deň v čase:
od 08:00 do 18:00
0948 102 102