Cestujeme po Bratislave

Príležitostné cestovanie

Ak cestujete len v rámci Bratislavy (zóny 100+101), stačí sa pri výbere lístka riadiť údajom o časovej platnosti. Zónová platnosť nie je rozhodujúca.

S lístkom môžete využiť všetky vlaky liniek S8 - S70 a R20 - R70, električkové, trolejbusové a autobusové linky MHD čísiel 1 až 199, regionálne autobusové linky 205 až 799, cezhraničnú linku 901 a nočné linky N21 až N99.


Každodenné cestovanie

Pre každodenné cestovanie je najvhodnejší predplatný cestovný lístok - električenka. Na kúpu môžete využiť bezkontaktnú čipovú kartu vydanú niektorým z dopravcov podieľajúcim sa na IDS BK, použiť možno aj študentské ISIC karty vydané vybranými strednými a vysokými školami. Predplatný cestovný lístok si môžete zakúpiť aj v mobilnej aplikácii IDS BK.

S predplatným lístkom môžete využiť všetky vlaky liniek S8 - S70 a R20 - R70, električkové, trolejbusové a autobusové linky MHD čísiel 1 až 199, regionálne autobusové linky 205 až 799, cezhraničnú linku 901 a nočné linky N21 až N99, a to v rámci jeho časovej a zónovej platnosti.


Mobilná aplikácia IDS BK

Ak cestujeme len príležitostne, ideálnym riešením na nákup lístka je práve mobilná aplikácia IDS BK.

Aplikácia ponúka všetky cestovné lístky na jednu cestu, tiež denné cestovné lístky od 24 až po 168 hodín. V prípade rozšírenej registrácie v aplikácii môžete zakúpiť aj predplatný cestovný lístok - električenku.

V aplikácii je možné dobíjať kredit, či platiť priamo platobnou kartou.

Aplikácia ponúka základné i zľavnené lístky a tiež lístky pre batožinu, zviera, alebo bicykel.

Podrobnejšie informácie o mobilnej aplikácii IDS BK ako aj odkaz na jej stiahnutie nájdete TU.