Obmedzenia MHD z dôvodu behu

Vážení cestujúci,

v sobotu 09. septembra 2023 večer v čase medzi 19:40 a 22:00 budú vybrané linky MHD v centre mesta v prípade potreby presmerované.

Krátkodobbo presmerované môžu byť električkové linky:

Linka 1 na trasu Hlavná stanica – Blumentál – Vazovova – Krížna – Americké nám. – Špitálska – Nám. SNP – Obchodná – Hlavná stanica

Linka 4 medzi zastávkami Centrum a Kráľovské údolie obojsmerne cez Nám. SNP, Kapucínsku a tunel

Linka 9 medzi zastávkami Poštová a Kráľovské údolie v smere do Karlovej Vsi cez Nám. SNP, Jesenského, Nám. Ľ. Štúra a nábrežie; medzi zastávkami Kráľovské údolie a Poštová v smere do Ružinova cez nábrežie, Šafárikovo nám., Štúrovu a Nám. SNP.

Krátkodobo presmerované budú autobusové linky:

Linka 29 bude skrátená do trasy Opletalova, VW 5 – Most SNP. Nástupište Most SNP bude spoločne s linkou 37 (G). Neobslúži zastávky Nám. Ľ. Štúra až Malá scéna.

Linka 50 bude v smere z Auparku na zastávku Malá scéna premávať obchádzkou cez Petržalku. Neobslúži zastávky Most SNP až Šafárikovo nám.

Linka 70 bude v smere z Podunajských Biskupíc premávať medzi zastávkami Čulenova a Most SNP obchádzkou cez Petržalku. Na obchádzkovej trase obslúži zastávku Malá scéna na Pribinovej (spoločne s linkou 29; D).

V smere do Podunajských Biskupíc bude premávať medzi zastávkami Most SNP a Malá scéna obchádzkou cez Petržalku. Nástupište Most SNP obslúži spoločne s linkou 37 (G). Obojsmerne vynechá zastávky Nám. Ľ. Štúra a Šafárikovo nám.

V prípade otázok môžete kontaktovať InfoCentrum IDS BK:

📧 info@idsbk.sk, ☎️ +421 948 102 102