Deň otvorených dverí Dopravného podniku Bratislava

Nielen pre malých, ale aj veľkých fanúšikov verejnej dopravy a cestujúcich si Dopravný podnik Bratislava (DPB) túto sobotu 9. septembra 2023 pripravil bohatý zábavný program. Aj tento rok bude dejiskom programu odstavná plocha trolejbusov v Depe na Jurajovom dvore, kde na všetkých v čase od 10:00 do 17:00 čakajú skvelé zážitky.

Počas celého dňa bude pripravená prehliadka prevádzkových vozidiel z flotily DPB, ale aj historické vozidlá, ktoré vypravujeme pri špeciálnych príležitostiach. Tí najmenší ukážu svoje nadanie v obľúbených kreatívnych dielňach, kondičku preverí skákanie na nafukovacom hrade a rodičia môžu spokojne oddychovať v našej chill-out zóne v parčíku pri Vile Jurajov dvor. Nebude chýbať ani obľúbený fotokútik a dopravácke suveníry z podnikového Šoto-shopu. Po depe návštevníkov povozíme legendárnym CABRIOBUSOM a nazrieme aj do umývarky autobusov. Celý deň bude prebiehať súťaž o električenky po splnení našej pečiatkovej výzvy.

Skúšobné jazdy autobusom

Záujemcovia o povolanie vodiča MHD si môžu v tento deň zašoférovať autobus pod dohľadom skúsených inštruktorov podnikovej autoškoly. Registrácia sa uskutoční priamo v HR stane DPB, kde budú zamestnanci personálneho oddelenia pripravení zodpovedať na všetky otázky.

Hudobno-zábavný program

O dobrú náladu sa postarajú so svojimi vystúpeniami Hanička a Murko, kúzelník Talostan, spevák Martin Madej a Paulína Madejová, speváčka Mária Čírová a tešiť sa môžete aj na perfektnú tanečnú show v podaní Johnnyho Mečocha a Life is Perfect company. Pripravená je aj diskusia s našimi kolegami vodičmi a poobede na návštevníkov čaká jedno veľké dopravácke prekvapenie.

Súčasťou bude aj stánok IDS BK, kde sa s vami radi porozprávame napr. o výhodách integrovaného systému.

#naDODsMHD

Auto môže ostať počas soboty doma. Na DOD budú premávať okrem bežných liniek aj mimoriadne linky - električková X7 a autobusová X56. Tá bude zároveň spájať DOD so železničným podujatím Rendez. Podrobnosti nájdete_ osilová doprava na víkendové dopravné akcie