Výluka liniek MHD 78 a N70 vo Vrakuni

Vážení cestujúci,

z dôvodu konania kultúrneho podujatia budú od 14. septembra (štvrtok) od 17:00 do 17. septembra 2023 (nedeľa) do 23:00 linky MHD 78 a N70 premávať po výlukových trasách.

Linka 78 v smere zo Starého Mesta / Astronomickej na Stn. Podunajské Biskupice bude medzi zastávkami Šípová a Stn. Podunajské Biskupice premávať po Dvojkrížnej, kde obslúži zastávky Železničná, Čiližská a Žitavská.

V smere zo Stn. Podunajské Biskupice na Astronomickú / do Starého Mesta bude medzi zastávkami Stn. Podunajské Biskupice a Šípová premávať po Dvojkrížnej, kde obslúži zastávky Čiližská a Železničná.

Počas výluky nebude linka 78 obsluhovať zastávky MiÚ Vrakuňa; Estónska; Stavbárska; Toryská; Hronská a Dudvážska.

Linka N70 v smere z Hlavnej stanice na Stn. Podunajské Biskupice bude medzi zastávkami Šípová a Bodrocká premávať obchádzkovou trasou, pričom obslúži zastávky Železničná, Čiližská, Žitavská, Dudvážska a Hronská.

Zastávky MiÚ Vrakuňa, Estónska, Stavbárska a Toryská nebudú obsluhované.

V smere zo Stn. Podunajské Biskupice na Hlavnú stanicu bude medzi zastávkami Stn. Podunajské Biskupice a Šípová premávať po Dvojkrížnej, kde obslúži zastávky Čiližská a Železničná.

Zastávky Dudvážska, Hronská, Toryská, Stavbárska, Estónska a MiÚ Vrakuňa nebudú obsluhované.

Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme. V prípade otázok môžete kontaktovať InfoCentrum IDS BK: 📧 info@idsbk.sk, ☎️ +421 948 102 102