Račianske vinobranie – odklon liniek MHD a regionálnych autobusov

Vážení cestujúci,

v dňoch 14. septembra (štvrtok) od cca 12:00 až do 18. septembra 2023 (pondelok) do cca 11:00 budú z dôvodu konania Račianskeho vinobrania zmenené nasledovné linky MHD a regionálnych autobusov

LINKY MHD:

52 v smere na Tbiliskú/Potočnú bude medzi zastávkami Stolárska a Tbiliská vedená obchádzkovou trasou, pričom obslúži zastávky Trávna, Púchovská, Karpatské nám. a zastávku Tbiliská v náhradnej polohe, kde ukončí jazdu. Nebude teda zachádzať na zastávku Potočná.

V smere na Stn. Vajnory bude linka 52 začínať na zastávke Tbiliská. Z tejto zastávky bude až po zastávku Stolárska vedená obchádzkovou trasou, pričom obslúži zastávky Karpatské nám., Púchovská a Trávna, odkiaľ pokračuje po riadnej trase.

Zastávky Detvianska, Závadská, Drozdová, Zvončeková a Potočná nebudú obsluhované.

56 v smere na Tbiliskú bude medzi zastávkami Stolárska a Tbiliská vedená obchádzkovou trasou, pričom obslúži zastávky Trávna, Púchovská, Karpatské nám. a zastávku Tbiliská v náhradnej polohe.

V smere na Studenú budú spoje linky 56 začínajúce na Tbiliskej vedené až po zastávku Stolárska obchádzkovou trasou, pričom obslúžia zastávky Karpatské nám., Púchovská a Trávna, odkiaľ pokračujú po riadnej trase.

Zastávky Detvianska; Nám. A. Hlinku; Barónka; Kubačova, NKD; MiÚ Rača a Závadská nebudú obsluhované.

V smere na OC Rača budú spoje linky 56 po obslúžení zastávky Stolárska vedené obchádzkovou trasou, pričom obslúžia zastávku Trávna a následne obslúžia zastávku OC Rača.

V smere na Studenú budú spoje linky 56 začínajúce na OC Rača vedené až po zastávku Stolárska obchádzkovou trasou, pričom obslúžia zastávku Trávna, odkiaľ pokračujú po riadnej trase.

Zastávky Púchovská; Karpatské nám.; Tbiliská; Závadská; Nám. A. Hlinku; Barónka; Kubačova, NKD; MiÚ Rača a Detvianska nebudú obsluhované.

65 v smere na Tbiliskú bude po obslúžení zastávky Trávna pokračovať priamo na zastávku Hybešova (nástupište električkovej linky č. 3), ktorá bude po dobu výluky konečnou zastávkou.

V smere na Čiližskú / Jurajov dvor budú spoje linky 65 začínať na Hybešovej, odkiaľ bude priamo pokračovať na zastávku Trávna, odkiaľ pokračuje po riadnej trase.

Zastávky Detvianska; Závadská a Tbiliská nebudú obsluhované.

REGIONÁLNE AUTOBUSOVÉ LINKY:

515 nebude obsluhovať zastávku Detvianska.

510 a 531 budú skrátené v smere zo a do Svätého Jura iba po zastávku Púchovská, kde budú začínať aj končiť. Nebudú obsluhovať zastávky Trávna až Nám. A. Hlinku.

Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme. V prípade otázok môžete kontaktovať InfoCentrum IDS BK: 📧 info@idsbk.sk, ☎️ +421 948 102 102