14.02.2019

Cestujte po Bratislave s aplikáciou IDS BK so zľavou 50%

Oznam v skratke:V súvislosti s pripravovanými dopravnými obmedzeniami znižuje Bratislavská integrovaná doprava, a. s. ceny 168-hodinových cestovných lístkov pre zóny 100+101. Tie si budú môcť cestujúci zakúpiť len prostredníctvom mobilnej aplikácie IDS BK.

„Aby sme v nachádzajúcich týždňoch prispeli k zmierneniu dopadov dopravných obmedzení, ktoré čakajú Bratislavu, pristupujeme v spolupráci s objednávateľmi k mimoriadnemu zníženiu cien 168-hodinových cestovných lístkov. Od pondelka budú môcť cestujúci, ktorí si zakúpia 'týždenný' lístok cez mobilnú aplikáciu IDS BK, využívať verejnú dopravu v zónach 100 a 101, teda v celej Bratislave, len za 5,70 €. Zľavnený cestovný lístok bude stáť dokonca iba 2,85 €,“ uviedla generálna riaditeľka Bratislavskej integrovanej dopravy, a. s. Zuzana Horčíková.
Mimoriadne zníženie cien 168-hodinových predplatných cestovných lístkov pre zóny 100 a 101, ktoré si cestujúci zakúpia cez mobilnú aplikáciu IDS BK, bude trvať pre lístky zakúpené od pondelka 18. februára 2019 do nedele 31. marca 2019. Cieľom je zvýšiť atraktivitu verejnej dopravy, motivovať cestujúcich k prestupu z osobných áut do vozidiel dopravcov zapojených do IDS BK a tým zmierniť dopady dopravných obmedzení, ktoré súvisia s výstavbou diaľnice a rýchlostnej cesty D4/R7 a novej autobusovej stanice na Mlynských nivách.
„Súbežne beží od januára aj ďalšia promo akcia, pri ktorej môžu cestujúci získať zľavu 0,20 € za nákup akéhokoľvek cestovného lístka cez mobilnú aplikáciu IDS BK. Získajú ju všetci, ktorí za lístok zakúpený v našej aplikácii zaplatia prostredníctvom mobilnej aplikácie Masterpass. Táto akcia nie je časovo obmedzená a platí až do vyčerpania finančného limitu, ktorý vyčlenil náš partner Mastercard,“ doplnila Zuzana Horčíková.
Do Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji sú zapojení 4 dopravcovia: Dopravný podnik Bratislava, RegioJet, Slovak Lines a Železničná spoločnosť Slovensko. Cestujúci majú vďaka tomu možnosť využiť v rámci IDS BK ktorýkoľvek dopravný prostriedok na jeden cestovný lístok.
Mobilnú aplikáciu IDS BK si môžu cestujúci stiahnuť na nižšie uvedených adresách:
App Store/iOS:
https://itunes.apple.com/us/app/ids-bk/id1360894243?l=sk&ls=1&mt=8
Google Play/Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.casperise.urbi.online.bid

Odoberať novinky
Odoberajte najnovšie informácie o dopravnom systéme do Vašej emailovej schánky.
Vyhľadávanie


Informácie telefonicky každý deň v čase:
od 08:00 do 18:00
0948 102 102