27.11.2019

Cestujte s appkou v Bratislave, celom kraji a až do Trnavy

Oznam v skratke:Už nepotrebujete hotovosť a kupovať si lístok pri každom prestupe. Ak cestujete po Bratislave, v celom Bratislavskom kraji alebo idete až do Trnavy, vystačíte si s jednou mobilnou aplikáciou.

V mobilnej aplikácii IDS BK si so zľavou 10% kúpite jeden cestovný lístok, ktorý vám platí v celej bratislavskej MHD, vo všetkých regionálnych autobusoch Slovak Lines, v regionálnych vlakoch Železničnej spoločnosti Slovensko (Os/REX) až do Trnavy a vo vlakoch RegioJet na trase Bratislava - Kvetoslavov.
Okrem lacnejších cestovných lístkov, s ktorými môžete prestupovať nájdete v appke aj všetky cestovné poriadky a vyhľadávač spojení, ktorý vám naplánuje najrýchlejšiu cestu do cieľa. Navyše už nepotrebujete premýšľať nad tým, aký cestovný lístok si musíte kúpiť. Ak po vyhľadaní spojenia odchádza prvý spoj do 10 minút, appka vám automaticky ponúkne aj nákup cestovného lístka na celú cestu.
Cestovné lístky môžete zaplatiť z kreditu, platobnou kartou alebo prostredníctvom aplikácie Masterpass.
Do Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji sú zapojení Dopravný podnik Bratislava, RegioJet, Slovak Lines a Železničná spoločnosť Slovensko.
Stiahnite si mobilnú aplikáciu IDS BK, cestujte po Bratislave, celom Bratislavskom kraji, do Trnavy či Šamorína na jeden cestovný lístok a ušetrite.
iOS:
https://apps.apple.com/sk/app/ids-bk-cestovné-l%C3%ADstky/id1360894243?l=sk
Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.casperise.urbi.online.bid&gl=SK

Odoberať novinky
Odoberajte najnovšie informácie o dopravnom systéme do Vašej emailovej schánky.
Vyhľadávanie


Informácie telefonicky každý deň v čase:
od 08:00 do 18:00
0948 102 102