Mimoriadna úprava premávky všetkých liniek v IDS BK

Od piatku, 13.03.

bude zrušená cezhraničná doprava. Nebudú premávať autobusové linky 801, linka dopravcu Slovak Lines do Hainburgu a ani vlaková linka S8 zo žel. st. Petržalka cez žel. st. Rusovce do Maďarska. Ruší sa aj železničné spojenie do Rakúska. Vlaky premávajúce do Viedne cez Marchegg budú zrušené aj v úseku medzi Hlavnou stanicou a žel. st. Devínska Nová Ves.

Od soboty, 14.03.

bude železničná doprava denne premávať podľa grafikonu pre sobotu, a to aj cez pracovné dni. T. j. nebudú premávať linky S55 a S65, na linkách S20, S50, S60 a S70 budú premávať iba vlaky, ktoré jazdia celotýždenne, alebo iba cez víkend. Vlaky, ktoré štandardne premávajú iba cez pracovné dni nebudú premávať.

Od soboty bude rovnako pozastavená MHD v Malackách.

Od pondelka, 16.03.

budú premávať všetky linky MHD v Bratislave podľa cestovných poriadkov pre školské prázdniny. Mimoriadne bude premávať aj linka 133. Cestujúcim tiež pripomíname, že v autobusoch a trolejbusoch MHD dočasne nie je umožnený nástup ani výstup prvými dvermi, ako ani zdržiavať sa v blízkosti kabíny vodiča. Výnimku majú iba slabozraké a nevidiace osoby.

Prímestské linky Regio Bus

premávajú aj naďalej ako cez školské prázdniny, t. j. nepremávajú spoje s inverznou poznámkou 10.