Úprava zastavovania liniek MHD v okolí Nového SND a Šafárikovho nám.

Od pondelka 16.11.2020 dôjde k úprave zastavovania liniek 29, 50, 70, 78 a N33 na zastávkach Šafárikovo nám., Malá scéna a Nové SND.

Linka 29 zastaví obojsmerne na zastávke Šafárikovo nám. pred svetelne riadenou križovatkou (na znamenie; ako linky X5 a X33 počas výluky). Jej výstupište na konečnej zastávke Nové SND sa zároveň prekladá na Krupkovu ul. (ako doteraz linka 78). Nástupište bude mať na Pribinovej, pred Ministerstvom vnútra (ako linky X5 a X33 počas výluky).Zastávku Malá scéna v smere do Devínskej Novej Vsi nebude obsluhovať.

Linka 50 zastaví v smere jazdy z Auparku k OD Slimák na zastávke Šafárikovo nám. pred svetelne riadenou križovatkou (na znamenie; ako linky X5 a X33 počas výluky).

Linky 70 a N33 zastavia obojsmerne na zastávke Šafárikovo nám. pred svetelne riadenou križovatkou (na znamenie; ako linky X5 a X33 počas výluky). Zastávku Malá scéna v smere jazdy pod Most SNP, resp. na Kuklovskú nebudú obsluhovať.

Linka 78 bude mať výstupište a nástupište Nové SND na Pribinovej, pred OC Eurovea (ako doteraz linka 29). Zastávku Malá Scéna v smere jazdy do Podunajských Biskupíc nebude obsluhovať.