Od soboty 19. decembra 2020 sa zatvárajú predajne DPB

V súvislosti s preventívnymi opatreniami na spomalenie šírenia vírusu budú predajné miesta DPB,a.s. od 19. decembra 2020 (sobota) zatvorené.

Bezkontaktné čipové karty objednané prostredníctvom internetu je možné si vyzdvihnúť na predajnom mieste na Olejkárskej č. 1 v pracovných dňoch od 6.00 hod. do 20.00 hod. (pracovné prestávky od 10.00 hod. do 10.30 hod. a od 17.00 hod. do 17.30 hod.).

Pre nákup jednorazových cestovných lístkov odporúčame využiť službu mobilnú aplikáciu IDS BK, elektronickú peňaženku, automaty na zastávkach alebo SMS lístok (platí len vo vozidlách DPB).

Služby predajcov môžu byť v tomto období obmedzené.

Pre nákup predplatných cestovných lístkov (PCL) odporúčame využiť elektronický predaj na bezkontaktnú čipovú kartu (BČK), pričom PCL bude automaticky zapísaný pri priložení na terminál (označovač CL vo vozidlách MHD, multifunkčný predajný automat, revízorská čítačka) po 24 hodinách od objednania alebo možnosť využitia vašej platobnej karty ako nosiča električenky. Pokiaľ BČK nevlastníte, môžete si ju pohodlne objednať cez internet s doručením na adresu.

Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.

Chráňte seba a svojich blízkych, noste rúška, minimalizujte svoje kontakty a ostaňte zdraví.