Premávka liniek IDS BK počas nadchádzajúcich sviatkov

Počas nadchádzajúcich vianočných a novoročných sviatkov dôjde k viacerým úpravám v premávke liniek IDS BK.

Regionálne vlaky

Regionálne vlaky liniek S premávajú podľa platných cestovných poriadkov. Linky S55 (Bratislava-Nové Mesto - Trnava) a S65 (Bratislava-Petržalka - Senec) nepremávajú od 24. decembra 2020 do 6. januára 2021. Odporúčame cestujúcim venovať zvýšenú pozornosť negatívnym číselným označeniam v cestovných poriadkoch pri jednotlivých spojoch.


Regionálne autobusy

Regionálne autobusy premávajú podľa platných cestovných poriadkov. Na Štedrý deň 24. decembra 2020 a na Silvestra 31. decembra 2020 je premávka spojov ukončená postupne cca. po 18-tej hodine. Odporúčame cestujúcim venovať zvýšenú pozornosť negatívnym číselným označeniam v cestovných poriadkoch pri jednotlivých spojoch.

Spoje MHD v Bratislave

Spoje MHD v Bratislave premávajú podľa platných cestovných poriadkov s niekoľkými výnimkami. V období od štvrtka 24. decembra 2020 do stredy 6. januára 2021 nebudú premávať linky 25, 26 a 92 z dôvodu celozávodnej dovolenky v závode Volkswagen a taktiež linky 7, 69, 192 a 196 z dôvodu aktuálnej pandemickej situácie a opatrení vlády Slovenskej republiky na znižovanie mobility obyvateľstva. Zároveň bude z dôvodu očakávaného zvýšeného záujmu cestujúcich o čas strávený v prírode v uvedenom období premávať linka 144 mimoriadne aj počas pracovných dní. Na Štedrý deň 24. decembra 2020 bude premávka denných liniek MHD ukončená postupne po 17-tej hodine. Od 18-tej hodiny budú premávať nočné linky v intervale 30 minút až do polnoci, kedy bude premávka nočných liniek pokračovať podľa štandardných cestovných poriadkov.

Pripomíname, že počas pracovných dní naďalej premávajú všetky spoje podľa cestovných poriadkov platných pre pracovné dni - školské prázdniny.