Račianske vinobranie- odklon autobusov a posilnenie električiek

Vážení cestujúci,

v dňoch 09. septembra (piatok) – 12. septembra (nedeľa) 2022budú z dôvodu Račianskeho Vinobrania zmenené vybrané linky

Linka 52 bude medzi zastávkami Stolárska, resp. Ihrisková a konečnou Tbiliská premávať obojsmerne cez zastávky Trávna, Púchovská a Karpatské nám. Zachádzky na Potočnú nebudú vykonávané.

Linka 56 bude medzi zastávkami Stolárska, resp. Ihrisková a konečnou Tbiliská premávať obojsmerne cez zastávky Trávna, Púchovská a Karpatské nám. Spoje do OC Račabudú premávať zo zastávky Trávna priamo do OC Rača, bez obsluhy Tbiliskej.

Linka 65 bude v smere z Čiližskej skrátená iba po zastávku Trávna. Následne zastaví na zastávke Hybešova, spoločne s električkovými linkami, kde bude mať výstupište. Na začiatku Hybešovej bude mať zriadené dočasné nástupište. Na svoju riadnu trasu smer Čiližská sa napojí od zastávky Trávna.

Linka 515 nebude obsluhovať zastávku Detvianska.

Linky 510 a 531 budú skrátené v smere zo a do Svätého Jura iba po zastávku Púchovská, kde budú začínať aj končiť.

Bez obsluhy ostanú zastávky Závadská; Drozdová; Zvončeková; Potočná; Nám. A. Hlinku; Barónka; Kubačova, NKD; MIÚ Rača a Detvianska (autobusovými linkami).

Linka 7 bude mať v piatok 09.09. predĺženú premávku až do cca 23:30 a všetky jej spoje budú premávať až do Rače. Mimoriadne bude premávať aj v sobotu a nedeľu 10.09. a 11.09., a to čase od cca 14:00 do 23:30 (v riadnej trase Rača – Hlavná stanica).

V prípade otázok môžete kontaktovať Infocentrum IDS BK:

info@idsbk.sk, 📞+421 948 102 102