Národný beh Devín – Bratislava - odklon liniek MHD v nedeľu

Vážení cestujúci,

z dôvodu konania národného behu budú v nedeľu 09.10.2022 v čase približne 7:30 - 13:00 odklonené vybrané linky MHD.

Linka 1 bude premávať po okružnej trase Hlavná stanica – I.Karvaša – Blumentál – Vazovova – Americké nám. – Špitálska – Centrum – Nám. SNP – Obchodná – I. Karvaša – Hlavná stanica.

Linka 4 bude v čase približne 9:30-13:00 premávať obojsmerne medzi zastávkami Kráľovské údolie a Centrum cez tunel, Kapucínsku a Nám. SNP.

Linka 29 bude v čase približne 7:30-11:45 premávať iba medzi zastávkami Opletalova a Hrad Devín. Úsek medzi zastávkami Hrad Devín a Malá Scéna linka nebude obsluhovať.

V čase približne od 11:45 do konca obmedzení bude linka premávať po svojej trase z Opletalovej na Malú scénu, akurát medzi zastávkami Most SNP a Malá scéna pôjde odklonom cez Petržalku. Zastávku Most SNP obslúži obojsmerne na nástupišti G.

Linky 30 a 37 budú medzi zastávkami ZOO a Most SNP (iba v uvedenom smere) premávať odklonom cez Petržalku. Vynechajú zastávky Lanfranconi až Chatam Sófer.

Linka 32 v smere na Hlavnú stanicu obslúži zastávku Riviéra v náhradnej polohe, na nástupišti pri čerpacej stanici Shell. Následne bude premávať po obchádzkovej trase, kde zastaví na zastávke Cintorín Slávičie (nástupište liniek 31 a 39). Na svoju trasu sa napojí od zastávky ZOO, vynechá zastávku Botanická záhrada. V smere na Dlhé diely sa jej trasa nemení.

Linka 39 bude medzi zastávkami ZOO a Zochova (iba v uvedenom smere) premávať odklonom cez Petržalku. Vynechá zastávky Lanfranconi až Chatam Sófer.

Linka 50 v smere na Kukučínovu bude medzi zastávkami Aupark a Malá scéna premávať po obchádzkovej trase, pričom vynechá zastávky Most SNP až Šafárikovo nám. V smere do Auparku sa jej trasa nemení.

Linka 70 bude medzi zastávkami Malá Scéna a Most SNP obojsmerne premávať po obchádzkovej trase cez Petržalku. Nástupište Most SNP obslúži na nástupišti G. V smere pod Most SNP obslúži zastávku Malá scéna na Pribinovej, na nástupišti D.Zastávky Šafárikovo nám. a Nám. Ľ. Štúra nebude obsluhovať.

V prípade otázok môžete kontaktovať Infocentrum IDS BK:

info@idsbk.sk, 📞+421 948 102 102